سامانه ثبت نام آزمون دعوت به همکاری شرکت پتروکیمیای ابن سینا
صفحه نخست شرايط استخدام ثبت نام پيگيري و رويت مشخصات يادآوري كد رهگيري سوالات متداول ارتباط با ما


به اطلاع داوطلبان محترم می رساند، جهت مشاهده نتایج مصاحبه از روز دوشنبه مورخ هفتم مهر 99 به این سایت مراجعه نمایید.


برای مشاهده نتایج آزمون کتبی اینجا را کلیک کنید


جهت مشاهده نتایج آزمون کتبی از روز یکشنبه 29 تیرماه 1399 به همین سایت مراجعه نمایید.


برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اینجا را کلیک کنید


قابل توجه داوطلبان: ضمن عرض پوزش بابت تأخیر در اجرای آزمون به علت شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا، بدین وسیله به اطلاع می رساند بنا بر مجوزاخذشده وهماهنگی انجام شده، مقرر است آزمون کتبی جهت داوطلبان گروه دیپلم و کاردانی در روز پنجشنبه 5 تیرماه و جهت گروه کارشناسی و کارشناسی ارشد در روز جمعه 6 تیرماه در محل حوزه انتخاب شده توسط داوطلبان (در زمان ثبت نام) برگزار گردد. داوطلبان جهت پرینت کارت و اطلاع از ساعت دقیق و محل برگزاری آزمون از ساعت 11 صبح روز سه شنبه 3 تیرماه به سایت ثبت نام مراجعه نمایند.


اطلاعیه: باتوجه به ادامه شرایط بحرانی ناشی ازبیماری کروناوعدم دریافت مجوزجهت برگزاری آزمون درتاریخ اعلام شده تاکنون،هماهنگی لازم جهت برگزاری آزمون درتاریخ 5-6تیرماه درحال انجام است. جهت اطلاع ازوضعیت نهایی ،ازتاریخ 20 خردادبه سایت مراجعه فرمایید.


داوطلبان گرامی، با توجه به شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا و در پیش بودن ماه مبارک رمضان، زمان آزمون بعد از تثبیت شرایط و اجازه مراجع ذیصلاح جهت برگزاری، درتاریخ 14 اردیبهشت ماه اطلاع رسانی خواهد شد.

اطلاعیه مهم: به اطلاع کلیه داوطلبان محترم می رساند به منظور رعایت بهداشت عمومی و جلوگیری از شیوع بیماری، زمان برگزاری آزمون لغو گردیده و جهت اطلاع از زمان بندی بعدی می توانند از تاریخ 14 اردیبهشت به این سایت مراجعه نمایند.


اطلاعیه
با توجه به تقاضای مکرر داوطلبان و با عنایت به تغییر شرایط معدل جهت داوطلبان بومی ماهشهر، حداکثر زمان ثبت نام تا ساعت 24 روز دهم اسفند تمدید می گردد.اطلاعیه
با توجه به شرایط خاص ناشی از شیوع بیماری کرونا در سطح کشور، حسب شرایط و تصمیم مراجع ذیصلاح، در صورت نیاز هرگونه تغییر احتمالی در تاریخ برگزاری آزمون، حداکثر تا 15 اسفند ماه از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.اطلاعیه
باتوجه به درخواست تعداد زیادی از داوطلبان جهت تغییر تاریخ آزمون بعلت تداخل با آزمون های نظام مهندسی و شرکت فولاد مبارکه، زمان برگزاری آزمون به روز پنج شنبه مورخ 22 اسفند 98 انتقال یافت.شرکت پتروکیمیای ابن سینا به منظور تکمیل کادر خود در زمان بهره برداری، از بین متقاضیان مرد واجد شرایط در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس/ فوق لیسانس طبق شرایط در نظر گرفته شده (آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی و معاینات پزشکی)، طبق جدول مندرج در آگهی و با انعقاد قرارداد از طریق پیمانکار خود و مطابق قوانین کار و تأمین اجتماعی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در ماهشهر و به صورت ساکن شاغل دعوت به همکاری می‌نماید.
برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری اینجا را کلیک کنید
برای ثبت نام یا اصلاح اطلاعات اینجا را کلیک کنید


تاریخ شرح
از تاریخ98/11/26تاساعت 24مورخ 98/12/8 ثبت نام در سامانه الکترونیکی و اخذ کد رهگیری
ازساعت 9صبح تاریخ 98/12/19الی ساعت 24روز 98/12/21 مراجعه به وب سایت و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و برگ راهنمای آزمون
تاریخ98/12/22 برگزاری آزمون کتبی
سایر مراحل بعدی و تشریفات اداری متعاقباً اعلام خوهد شد.